Biuletyn Informacji Publicznej strona główna Facebook
 

OFERTA DLA INWESTORÓW

Miasto posiada obowiązujący Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, uchwalony 11 grudnia 2001 r. przez Radę Miejską Łaziska Górne. W oparciu o kolorowe plansze tego planu, potencjalny inwestor może szybko wyszukać miejsce pod interesującą go inwestycję. Plan

Przyległe do trasy DK-81 Katowice - Wisła tereny przewidziane są pod budowę obiektów rekreacyjno-sportowych, obsługi podróżnych, motelu, stacji paliw, obiektów handlowo-usługowych i parkingów.

Miasto co roku, w drodze przetargu sprzedaje tereny inwestycyjne, najwięcej pod budownictwo mieszkaniowe.

PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

http://www.laziska.um.gov.pl/plan_zagospodarowania_przestrzennego_1.html

Niniejsza wersja planu ma jedynie charakter poglądowy i nie jest dokumentem. W szczególności nie zawiera wszystkich zmian w planie, jak również jego części opisowej.

Dokumenty dotyczące Planu Zagospodarowania Przestrzennego można znaleźć na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych pod adresem: http://www.laziska-gorne.bip.info.pl/index.php?idmp=25&r=r


dostępne mapy:
Łaziska Górne Łaziska Średnie Łaziska Dolne Brada Kopanina
 
   
Na tej stronie wykorzystuje się pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację warunków.
 
Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych, regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
e-mail: wog@laziska.um.gov.pl