Biuletyn Informacji Publicznej strona główna Facebook
 

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z dniem 1 lipca 1997 roku, zgodnie z Ustawą o gospodarce komunalnej z dnia 20 grudnia 1996 roku zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100% udziałem Gminy Łaziska Górne.

Przez ponad 40 lat swojej działalności przedsiębiorstwo zdobyło duże doświadczenie i ugruntowało swoją pozycję na lokalnym rynku usług komunalnych.

   Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest eksploatacja sieci kanalizacyjnej, oczyszczalni ścieków, składowiska odpadów, pielęgnacja terenów zielonych, jak również prowadzenie działalności inwestycyjnej, związanej z budową sieci kanalizacyjnych, budową i remontami dróg, chodników, placów itp.

W strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa funkcjonują:

  • Zakład Kanalizacji
  • Zakład  Oczyszczania Miasta
  • Biuro Obsługi Klienta
  • Jednostka Realizująca Projekt

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą dozoru i pracowników. Posiadamy nowoczesne, bogate zaplecze techniczne w tym specjalistyczny sprzęt.

Więcej informacji na stronie:  http://pgkim-laziska.pl

 
   
Na tej stronie wykorzystuje się pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację warunków.
 
Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych, regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
e-mail: wog@laziska.um.gov.pl